Π. Π. Enduro - 1ος Αγώνας, Μέγαρα

Καλύτερα δε γίνεται
6/3/2017
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro, Κύπελλο Enduro Ν. Ελλάδας
1ος Αγώνας, Μέγαρα
5 Ματίου, 2017
 
Δυνατό ξεκίνημα
Καλοκαιρινός καιρός, περισσότερες από 140 συμμετοχές και συναγωνισμός σε όλες τις κατηγορίες! Το Πανελλήνιο Πρωτάλημα Enduro αλλά και το Κύπελλο Νότιας Ελλάδας του 2017 ξεκίνησαν με ένα ονειρικό διήμερο για τους φίλους του αθλήματος στα Μέγαρα.
Με την έμπειρη ΛΕ.Μ.Μ να δίνει πάλι τον καλύτερό της εαυτό, οι δύο μεγάλες ειδικές στα μαλακά χώματα της περιοχής μεταμορφώθηκαν σε ‘special test’ παγκοσμίου. Ιδιαίτερα η πρώτη, μετά από τα τέσσερα περάσματα των 60 αναβατών του Πανελλήνιου και τα τρία των 80 αναβατών του Κυπέλλου, σχημάτισε βαθιά λούκια και έγινε απαιτητική.
 
Αντίθετα, η απλή διαδρομή του αγώνα δεν ήταν υψηλών απαιτήσεων. Σε συνδυασμό με τους χαλαρούς χρόνους, ο αγώνας ήταν προσιτός σε αναβάτες διαφόρων επιπέδων καθώς υπήρχε αρκετός χρόνος για τις απαραίτητες ανάσες πριν από κάθε ειδική.
Πρώτη νίκη για την TM Racing
Πρόσωπο του αγώνα δεν ήταν άλλο από τον Γιάννη Παυλίδη (#198 ΤΜ) . Ο νεαρός αναβάτης της INA TV TM Racing Team έδειξε άριστα προετοιμασμένος, πετυχαίνοντας πολύ ανταγωνιστικούς χρόνους επάνω στη νέα του ΤΜ ΕΝ 250 FI. Οδηγώντας ταχύτατα και περιορίζοντας σημαντικά τα λάθη επικράτησε στις έξι από τις επτά ειδικές στην Γενική κατάταξη αλλά και την κατηγορία Ε1.
 
Κατακτώντας τη νίκη σε Γενική και Ε1 ο Παυλίδης έθεσε την ιταλική εταιρεία σε τροχιά τίτλου για πρώτη φορά επί ελληνικού εδάφους μετά από 17 χρόνια. Κι αν αναρωτιέστε πότε ήταν η τελευταία φορά που μία μοτοσυκλέτα της ΤΜ Racing πρωταγωνιστούσε στο ελληνικό enduro, ήταν πίσω στο 2000 όταν ο Σταύρος Τσολερίδης κατακτούσε τον τελευταίο χωμάτινο τίτλο της μάρκας…
Μάχη για την κορυφή σε κάθε κατηγορία
Δεύτερος στη Γενική και την Ε1 ήταν ο Τρικαλινός Αλέξης Ζώρας (#133 ΚΤΜ) ενώ ακολούθησε ο Δημήτρης Βαγγελάκος (#211 Yamaha) που στη σέλα του περσινού του Yamaha WR450F πήρε τη νίκη στην Ε2. Ο περσινός πρωταθλητής της Γενικής Βαγγελάκος δε βρέθηκε σε τόσο καλή μέρα και βλέποντας πως δεν μπορεί να κυνηγήσει τους δύο πρώτους προτίμησε να μη ρισκάρει. Η νίκη του στην Ε2 ήρθε μπροστά από τον Γιάννη Τρίγκα (#22 Beta).
 
Σχετικά εύκολη ήταν η υπόθεση της νίκης στην Ε3 για τον Βασίλη Σιαφαρίκα (#31 Honda), με τον πολυπρωταθλητή να συνεχίζει να πρωταγωνιστεί και να στηρίζει με την αγωνιστική του παρουσία τον χώρο. Επάνω σε μία δίχρονη TE 125 o Δημήτρης Μπάκας (#429 Husqvarna) επιβλήθηκε στην κατηγορία των Νέων αναβατών.
Μία από τις πιο δυνατές μάχες της ημέρας δόθηκε στην κατηγορία των Βετεράνων, με μόλις 12 δευτερόλεπτα να χωρίζουν τον πρώτο Θανάση Γκαγκανάτσιο (#505 ΚΤΜ) από τον δεύτερο Πολ Νικολάου (#511 ΚΤΜ).
 
Αναλυτικά αποτελέσματα όλων των κατηγοριών θα βρείτε εδώ.
Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro συνεχίζεται στις 9 Απριλίου, με τον δεύτερο αγώνα για φέτος να λαμβάνει χώρα στην πόλη των Σερρών. 

Τελικές βαθμολογίες Πανελληνίου Πρωταθλήματος Enduro και Κυπέλλου 2022

Από την Α.ΜΟΤ.Ο.Ε.
Τελικές βαθμολογίες Πανελληνίου Πρωταθλήματος και Κυπέλλου Enduro 2022
Κώστα Γκαζή
Από τον

Κώστα Γκαζή

12/12/2022

Η Α.ΜΟΤ.Ο.Ε. ανακοίνωσε την τελική βαθμολογία τόσο για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα, όσο και για το Πανελλήνιο Κύπελλο ENDURO για το 2022.

Ακολουθούν οι βαθμολογίες για το Πανελλήνο Πρωτάθλημα Enduro 2022:

 Πρωτάθλημα Κατηγορίας E1  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
11ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟ.ΛΕ.Κ.125
2146ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜΟ.ΛΕ.Κ.105
38ΖΒΙΝΤΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΕ.ΔΙ.Λ.97
443ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣΑΡΤΕΜΗΣ71
545ΦΛΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.69
6100ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ/ΤΡΟΥ60
7121ΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.45
8199ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.28
944ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜ.Ο.Φ.19
10119ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Λ.Μ.ΚΕ.8
11150ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜ.Ο.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ7
12169ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣ.Μ.Α.Δ.6

 

 Πρωτάθλημα Κατηγορίας Ε2  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
13ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡ130
221ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΙΜΩΝΛΕ.ΜΑ.Θ.106
39ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ72
4238ΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΕ.ΜΟ.ΚΑ.66
5243ATWILL PHILIPΛ.Ε.ΜΟΤ53
626ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡ52
7596ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΕ.ΜΟ.ΚΑ48
825ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Α.Μ.Σ.37
9501ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.35
10209ΠΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΥΠΡΟΣ27
11215ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ - ΑΛΕΞ.Α.Σ.Γ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ26
12211ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚΑΣΤΡ22
13569ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ.Δ.Ο.23
14250ΝΙΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ21
15299ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.16
16284ΣΑΜΑΤΙΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.15
17258ΠΙΣΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Ο.Λ.Μ.Ο.14
18255ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣΚΥΠΡΟΣ7
19277ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Μ.ΛΕ.Χ.Α.Σ.7

 

 Πρωτάθλημα Κατηγορίας E3  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1301ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.118
2387ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΜ.Ο.Λ.Π.93
3504ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛ.Ε.ΜΟΤ.71
4385ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕ.ΔΙ.Λ.65
5300ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ.Δ.Ο.36
6388ΠΙΣΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Ο.Λ.Μ.Ο.21
7311ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.21

 

 Πρωτάθημα Κατηγορίας EN  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1146ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜΟ.ΛΕ.Κ.87
243ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΡΤΕΜΗΣ67
345ΦΛΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ62
4300ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ.Δ.Ο.40
544ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜ.Ο.Φ.21

 

 Πρωτάθλημα Κατηγορίας ES  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1504ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛ.Ε.ΜΟΤ89
2596ΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΕ.ΜΟ.ΚΑ76
3501ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.49
4569ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ.Δ.Ο.24
5512ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.Μ.ΛΕ.Χ.Α.Σ.30
6540ΚΕΦΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜ.Ο.Λ.Π. 

 

 Πρωτάθλημα Κατηγορίας GP   
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
13ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.121
221ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΙΜΩΝΛ.Ε.Μ.Α.Θ.98
3301ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣΜΟ.ΤΟ.ΛΕ.Β.87
4238ΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΕ.ΜΟ.ΚΑ63
51ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜ.Ο.ΛΕ.Κ.57
6387ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟ ΧΡΗΣΤΟΣΜ.Ο.Γ.56
79ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.45
8385ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΕ.Δ.Ι.Λ.40
9243ATWILL PHILIPΛ.Ε.ΜΟΤ.37
108ΖΒΙΝΤΕΡΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΕ.Δ.Ι.Λ.34
11146ΝΤΕΒΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜ.Ο.ΛΕ.Κ.31
1225ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Α.Μ.Σ.26
13300ΓΕΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ.Δ.Ο.26
1426ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.24
15389ΠΙΣΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Ο.Λ.Μ.Ο.13
16215ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝ.Α.Γ.Σ.ΔΙΑΓΟΡΑΣ12
17501ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.12
1845ΦΛΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.12
19598ΘΕΡΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛΕ.ΜΟ.ΚΑ9
20504ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΛ.Ε.ΜΟΤ.9
21211ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ/ΤΡΟΥ7
2243ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΡΤΕΜΙΣ5
23570ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕ.Δ.Ο.5
24251ΝΙΚΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.5
25209ΠΑΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΚΥΠΡΟΣ3
2644ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜ.Ο.Φ.2
27100ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ/ΤΡΟΥ1

 

Ακολουθούν οι βαθμολογίες για το Πανελλήνιο Κύπελλο Enduro 2022:

  Κύπελλο Κατηγορίας C1  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1677ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α.Λ.Μ.Σ.Ι.90
2692ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.45
3696ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΕ.Δ.Ο.32
4674ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΜ.Ο.Φ.31
5698ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜ.Ο.Γ.30
6699ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣΜ.Ο.Λ.Π.21
7672ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΛ.Ε.ΜΟΤ.20
8689ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.16
9643ΖΕΛΕΣΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜ.Ο.Φ.16
10636ΚΟΝΙΔΗΣ ΜΙΝΩΣΕ.Δ.Ο.13
11688ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣΣ.Μ.Α.Δ.13
12659ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΜ.Ο.Λ.Π.11
13626ΚΑΣΚΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.11
14657ΣΤΡΕΜΠΕΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣΜ.Ο.Φ.10
15609ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΣ.Μ.Α.Δ.9
16619ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΛ.Ε.ΜΟΤ.7

 

 Κύπελλο Κατηγορίας C2  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1717ΣΑΜΠΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.ΜΟ.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ75
2755ΒΑΡΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.71
3711ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣΛΕ.ΜΟΤ.50
4744ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΜ.Ο.Λ.Π.45
5772ΜΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΛΕ.ΜΟΤ.44
6799ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.41
7759ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.38
8767ΚΑΛΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕ.Δ.Ο.27
9785ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΕ.Δ.Ο.14
10740ΓΚΟΓΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΕ.Δ.Ο.15
11766ΘΕΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΛΕ.Μ.Α.Θ.14
12720ΚΟΥΜΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜ.Ο.Θ.13
13777ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣΛΕ.ΜΟΤ.13
14721ΚΟΛΛΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕ.Δ.Ο.10
15710ΤΟΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.ΜΟ.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ10
16714ΒΑΡΜΠΟΜΠΙΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΜΟΤΟ.ΛΕ.Β.11
17771ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.8
18789ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.8
19756ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣΜ.Ο.Φ.7
20742ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.8
21709ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑ.ΜΟ.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ6
22788ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟ.Λ.Ε.Κ.5
23750ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑ.ΜΟ.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ5
24701ΓΡΙΛΛΙΑΣ ΔΥΜΟΣΘΕΝΗΣΑ.Μ.ΛΕΧ.Α.Σ3
25712ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛΕ.ΜΟΤ.2
26748ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΦΙΛ.Μ.Α.2
27725ΠΙΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΕ.Δ.Ο.1
28743ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜ.Ο.Φ.1

 

 Κύπελλο Κατηγορίας C3   
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1872ΠΥΡΛΗΣ ΑΡΗΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.95
2821ΒΑΡΟΥΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.56
3877ΚΡΙΕΜΠΑΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.52
4895ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.43
5801ΛΙΟΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.25
6891ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.25
7899ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣΛ.Ε.Μ.Α.Θ.20
8888ΦΟΥΣΚΑΣ ΣΥΜΕΩΝ-ΧΡΗΣΤΟΣΛ.Ε.ΜΟΤ.26
9822ΔΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ.Δ.Ο.14
10815ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣΑΡΤΕΜΙΣ33
11878ΛΕΠΕΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜ.Ο.Λ.Π.13
12812ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΑ.ΜΟ.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ10
13841ΖΗΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.9
14845ΤΖΙΤΖΙΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΕ.Δ.Ο.25
15811ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.14
16827ΚΑΛΔΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΡΤΕΜΙΣ12

 

  Κύπελλο Κατηγορίας CE ( junior sprint)  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1499ΜΑΝΕΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΛΕ.Μ.Α.Θ.23
2422ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.16
3426ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΙΑΣΩΝΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛ.13
4477ΣΥΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΝΕΚΤΑΛΕ.Μ.Α.Θ.1

 

 Κύπελλο Κατηγορίας CS  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1553ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΑ.Μ.Ο.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ82
2585ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕ.Δ.Ο.81
3563ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΑ.Λ.Μ.Σ.Ι.62
4567ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.34
5575ΤΣΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.16
6574ΜΕΞΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΛ.Ε.Μ.Α.Θ.13
7558ΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑ.Μ.Ο.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ13
8586ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑ.Μ.Ο.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ11
9565ΜΑΝΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΕ.Μ.Α.Θ.10
10577ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΣΛ.Ε.Μ.Α.Θ.10
11595ROBION LUDOVICΑ.Μ.ΛΕ.Χ.Α.Σ.9
12566ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣΑ.Μ.Ο.Σ.ΣΚΥΔΡΑΣ9
13560ΜΑΤΣΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣΕ.Δ.Ο.18
 561ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣΜΟ.ΛΕ.ΞΥΛΟΚ.25
 557ΚΟΛΕΥΡΗΣ ΝΑΘΑΝΗΛΛΕ.Μ.Α.Θ.13
 577ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΛΕ.Μ.Α.Θ.10

 

  Κύπελλο Κατηγορίας CH ( Hobby)  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1969ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.2
2950ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑ.Σ.ΜΟ.Λ.Π.2

 

  Κύπελλο Κατηγορίας CN  
A/AA/ΣΑΘΛΗΤΗΣΣΩΜΑΤΕΙΟΣΥΝΟΛΟ
1414ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΡΤΕΜΙΣ2