Γράφτηκε από: 
το Μαύρο Σκύλο

Eκλογές ΠΑΣΕΕΔ

Οι Αρχαιρεσίες Εκλογές του Πανελλήνιου Συνδέσμου Εμπόρων Εισαγωγέων Δικύκλων και Παρεμφερών Ειδών με διακριτικό τίτλο «ΠΑΣΕΕΔ» , πραγματοποιήθηκαν, παρουσία της δικαστικού εκπροσώπου Κας Πετροπούλου Μαρίας Πρωτοδίκης που είχε ορισθεί από τον Πρόεδρο του Πρωτοδικείου Αθηνών και τις εκλεγμένης εφορευτικής επιτροπής από τους Κους Γκουζιβελάκη Χρήστο και Πέτσα Κωνσταντίνο.

Σας ανακοινώνουμε τα ονόματα κατά σειρά ψήφων που ανακήρυξε η δικαστικός Κα Πετροπούλου Μαρία , που εξελέγησαν και θα συνθέσουν την Νέα Συγκρότηση σε Σώμα του Νέου ΔΣ και της Εξελεγκτικής Επιτροπής για την επόμενη 2ετία βάση του Καταστατικού.

Για το ΔΣ του ΠΑΣΕΕΔ
1.    Μπαξεβάνης Δημήτρης ψήφοι 39
2.    Σπηλιώτης Μιχαήλ  ψήφοι 36
3.    Αραούζος Γιώργος ψήφοι 33
4.    Κονδύλης Γιάννης ψήφοι 31
5.    Πέτσας Νικόλαος ψήφοι 31
6.    Ξύκης Αχιλλέας ψήφοι 25
7.    Θωμαιδής Γιώργος ψήφοι 22
8.    Μακράκης Χρήστος ψήφοι 16
9.    Κεϊσογλου Ιερεμίας ψήφοι 15

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΠΑΣΕΕΔ

1.    Πέτσας Παναγιώτης ψήφοι 31
2.    Αντωνιάδης Αντώνης ψήφοι 29
3.    Τσαλίκης Σπυρίδων ψήφοι 20

Ο πλειοψηφών σύμβουλος Κος Μπαξεβάνης Δημήτρης βάση καταστατικού Αρθ. 12 Παρ. γ, κάλεσε τα Νεοεκλεγέντα Μέλη του Δ.Σ. την 7ην Φλεβάρη 2012, ημέρα Τρίτη στα γραφεία του Συνδέσμου Λ. Βουλιαγμένης 9 Αθήνα σε πρώτη συνεδρία με θέμα  Συγκρότηση σε σώμα του Νέου Δ.Σ.
Τα ως άνω εκλεγμένα μέλη μετά από την πρόσκληση κάλεσμα του Κου Μπαξεβάνη Δημήτρη προσήλθαν την Τρίτη 7 Φλεβάρη 2012 στα γραφεία του ΠΑΣΕΕΔ και με μυστική ψηφοφορία εξέλεξαν την σύνθεση του Νέου ΔΣ των αρχαιρεσιών εκλογών της 1ης Φλεβάρη 2012 αποτελούμενη από τους:

Α) ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1.    ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                      Πρόεδρος ΔΣ
2.    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ                     Αντιπρόεδρος ΔΣ
3.    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γεν. Γραμματέας ΔΣ
4.    ΞΥΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ                         
Ταμίας ΔΣ
5.    ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                        
Βοηθός Ταμία ΔΣ
6.    ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                        Έφορος ΔΣ
7.    ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    Τακτικό Μέλος ΔΣ
8.    ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                     Τακτικό Μέλος ΔΣ
9.    ΚΕΙΣΟΓΛΟΥ ΙΕΡΕΜΙΑΣ                     Τακτικό Μέλος ΔΣ

Β) ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

1.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                 
Εξελεγκτική Επιτροπή
1.    ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                 
Εξελεγκτική Επιτροπή
2.    ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                 
Εξελεγκτική Επιτροπή

Γ) ΑΡΙΣΤΙΝΔΗΝ ΕΠΙΤΙΜΑ ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

1.    ΑΤΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
2.    ΚΑΦΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
3.    ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4.    ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5.    ΠΕΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6.    ΤΖΗΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7.    ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ