Γράφτηκε από: 
τον Θάνο Αμβρ. Φελούκα

Τελετή Απονομών & Αποτελέσματα Ελληνικών Πρωταθλημάτων 2017 - Full Gallery

ΑΜΟΤΟΕ - Τελετή Απονομών

Βραβεύτηκαν κι επίσημα από την ΑΜΟΤΟΕ, οι Έλληνες Πρωταθλητές της προηγούμενης αγωνιστικής σεζόν στις κατηγορίες όλων των Ελληνικών Πρωταθλημάτων, καθώς και όλοι όσοι συνετέλεσαν με την ενίσχυσή τους - είτε σε κόστος, είτε σε κόπο – στην διεκπεραίωση των αγώνων. Διότι στην Ελληνική πραγματικότητα είναι ένα μικρός άθλος τόσο η διοργάνωση, όσο και η συμμετοχή στους αγώνες. Οι αναβάτες πασχίζουν να καλύψουν τα έξοδά τους, και οι εταιρίες διαθέτουν περιορισμένους πόρους απέναντι σε κατεξοχήν ακριβά αθλήματα.

Η εκδήλωση ξεκίνησε κρατώντας ενός λεπτού σιγή στην μνήμη του Δημοσθένη Αποστολίδη και του Βασίλειου Γούλα, με την κατάμεστη αίθουσα να στέκεται σε στάση προσοχής, κι αμέσως μετά τον λόγο πήρε ο πρόεδρος της ΑΜΟΤΟΕ κ. Κορέλης Στέλιος κάνοντας μία σύντομη αποτίμηση και προλογίζοντας μία χρονιά σε καλύτερο ρυθμό. Συνέχισε με τις απονομές ξεκινώντας από τις ευχαριστήριες πλακέτες στους μεγάλους χορηγούς και τους αναβάτες που διακρίθηκαν σε αγώνες του εξωτερικού την χρονιά που πέρασε, δύο τομείς δηλαδή που από την μία στηρίζουν τα ελληνικά πρωταθλήματα κι από την άλλη αποτελούν το λαμπρότερο μέλλον.

Αμέσως μετά ξεκίνησαν οι απονομές του Πρωταθλήματος Trial, στην πρώτη κατηγορία:

1 12 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
2 11 ΠΙΠΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
3 111 ΠΑΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4 19 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑ∆ΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
5 13 ΤΣΙΚΗΣ ΙΣΙ∆ΩΡΟΣ
6 17 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
7 18 ΛΙΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
8 15 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Κατηγορία Β:
1 226 ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2 25 ∆ΙΑΜΑΝΤΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3 222 ΒΕΖΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 27 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΗΣ
5 223 ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6 221 ΒΛΑΣΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7 228 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 214 ΣΤΑΡΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 29 ΒΑΪΤΣΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
10 245 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11 233 ΜΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12 246 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13 240 ΣΙ∆ΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Κατηγορία Junior:

1 31 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ∆ΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 311 ΛΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
3 316 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ
4 318 ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
5 317 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
 
Το MiniGP Cup συμπυκνώνει το αγωνιστικό μέλλον της Ελλάδας

 

Οι απονομές συνεχίστηκαν με το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας και τις κατηγορίες των Superbike και τις Supersport:

1              ΣΥΝΙΩΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 

2              ΠΙΠΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ     

3              ΜΠΕΓΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ       

4              ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  

5              ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΩΤΗΣ           

 

Supersport:

1              ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2              ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

3              ΜΙΧΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

4              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5              ΤΡΙΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

6              ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

 

Κατηγορίες racing300 – SS400 και Νέων:

1              ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

2              ΛΕΦΕΒΡ ΑΝΔΡΕΑΣ
3              ΚΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4              ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
5              ΛΕΦΕΒΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6              ΡΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

1              ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2              ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3              ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

1              ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΝΟΤΙΣ

2              ΓΚΙΖΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3              ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4              ΣΚΟΥΡΤΑΣ ΘΩΜΑΣ

5              ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

6              ΜΠΑΞΙΣΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Enduro 2017 η απονομή ξεκίνησε με την γενική κατάταξη:

1 31 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2 198 ΠΑΥΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3 133 ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

4 211 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ

5 13 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

6 387 ΠΑΠΑΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Κατηγορία Ε1:

1 198 ΠΑΥΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 133 ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

3 13 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4 111 ΣΦΗΝΑΡΟΛΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

5 110 ΧΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Μ.Ο.Θ.

6 141 ΠΙΣΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

Κατηγορία Ε2:

1 211 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ
2 22 ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
3 261 ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 219 ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
5 244 ΘΕΟ∆ΩΡΙ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 23 ΚΟΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

 

Κατηγορία Ε3:

1 31 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2 387 ΠΑΠΑΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
3 310 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 377 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
5 300 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 380 ΛΕΟΝΤΙΑ∆ΗΣ ΛΕΩΝΙ∆ΑΣ

 

Κατηγορία ΕΝ:

1 429 ΜΠΑΚΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 415 ΚΑΡΙΜΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 444 ΤΑΠΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
4 446 ΧΡΟΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 411 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ∆ΗΣ ΗΛΙΑΣ
6         Φράγκος Στέφανος

Κατηγορία ES:

1 505 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2 572 ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ
3 510 ΚΥΡΤΣΟΥ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4 52 ∆ΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
5 54 ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ ΕΜΜΑΝ

 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Motocross 2017:

Κατηγορία MX1:

1              338         ΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2              3              ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3              91           ΤΣΑΡΝΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
4              92           ΚΟΝΤΟΛΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5              199         ΚΟΤΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
6              131         ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

Κατηγορία MX2:

1              100         ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2              22           ΠΑΠΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3              21           ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4              120         ΜΠΕΤΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5              29           ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6              101         ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

 

Κατηγορία MX2T:

1              101         ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
2              111         ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3              377         ΣΚΟΡΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4              134         ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5              33           ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ
6              99           ΚΟΛΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ

 

Κατηγορία MX65:

1              19           ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2              16           ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3              84           ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
4              199         ΒΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5              22           ΜΑΝΔΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
6              94           ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

Κατηγορία MX85:

1              192         ΣΑΓΜΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
2              49           ΚΑΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
3              23           ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4              55           ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
5              32           ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6              11           ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

 

Κατηγορία OPEN:

1              72           ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2              5              ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
3              19           ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4              31           ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5              101         ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6              74           ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ

 

 

 

Κατηγορία QUAD:

1              1              ΝΤΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2              838         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
3              55           ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4              99           ΚΡΥΣΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5              40           ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
6              106         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

Κατηγορία QUAD B:

1              106         ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2              42           ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3              83           ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4              14           ΠΕΡΠΑΤΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5              91           ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
6              28           ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

 

 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Dragster:

Κατηγορία SUPER PRO:

1              ΜΠΟΥΣΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
2              ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
4              ΓΚΟΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5              ΚΥΡΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6              ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

Κατηγορία SUPER STREET:

1              ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
2              ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
3              ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4              ΜΠΙΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
5              ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
6              ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

 

Κατηγορία PROSTREET 2:

1              ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2              ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
3              ΟΡΓΚΟΣΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
4              ΨΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
5              ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6              ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

Κατηγορία PROSTREET 1:

1              ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2              ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3              ΓΕΩΡΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4              ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
5              ΜΗΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ
6              ΠΑΝΤΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

Κατηγορία STREET 2:

1              ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ
2              ΡΕΒΕΛΤΖΗ ΕΛΕΝΗ
3              ΚΟΤΡΟΖΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4              ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5              ΓΕΡΑΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
6              ΚΙΤΣΟΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

Κατηγορία PRO Z:

1              ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2              ΒΑΪΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3              ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5              ΛΟΒΑΣΟΦ ΣΤΑΘΗΣ
6              ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

 

 

Κατηγορία MINI PRO:

1              ΧΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2              ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3              ΒΑΪΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4              ΘΕΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΟΣ
5              ΚΑΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
6              ΔΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Κατηγορία TRUE STREET:

1              ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

2              ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
3              ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
4              ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5              ΠΕΤΡΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6              ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

 

Κατηγορία REAL STREET:

1              ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
2              ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3              ΚΑΛΠΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
4              ΤΟΥΛΟΥΠΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
5              ΣΑΛΠΙΓΚΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6              ΣΠΙΡΙΔΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

Κατηγορία DRAG JUNIOR:

1              ΠΟΥMΠΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
2              ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3              ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4              ΚΑΡΔΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Scrambler 2017

 

Κατηγορία S1:

1 129 ΜΠΑΚΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 139 ΘΕΡΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 186 ΜΠΛΙΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑ∆ΗΣ
4 179 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 124 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
6 113 ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Κατηγορία S2:

1 235 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΦΟΙΒΟΣ
2 29 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 620 ∆ΙΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 220 ΜΠΙΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
5 230 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
6 277 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Κατηγορία Senior:

1 372 ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ
2 300 ∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
3 319 ΓΙΑΓΚΙΟΖΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΗΣ
4 318 ΚΕΡΑΜΙ∆ΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 310 ΚΥΡΤΣΟΥ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 329 ΦΡΑΓΓΕ∆ΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Δυτικής Μακεδονίας 2017

 

Κατηγορία S1:

1 698 ΠΑΥΛΙ∆ΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2 612 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
3 645 ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 606 ΧΑΤΖΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 601 ΤΟΠΑΛΙ∆ΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
6 669 ΠΟ∆ΑΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

Κατηγορία S2:

1 747 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 770 ΟΛΙΕΒΣΚΙ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ
3 711 ΣΥΓΓΙΡΙ∆ΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
4 755 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ
5 780 ΓΚΑΓΚΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6 745 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Κατηγορία JUNIOR:

1 525 ΣΤΡΕΜΠΕΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
2 555 ΖΕΛΕΣΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3 592 ΣΤΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

Κατηγορία SENIOR:

1 978 ΤΣΙΑΚΜΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2 901 ΠΑΣΧΑΛΙ∆ΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
3 902 ΣΤΑΣΙΝΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 969 ΣΟΛΑΤΣΑΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ
5 900 ΣΟΛΑΤΣΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙ∆ΗΣ
6 971 ΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Νοτίου Ελλάδας 2017

 

Κατηγορία S1:

1 642 ΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
2 624 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
3 617 ΤΡΙΧΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
4 610 ΑΝΤΖΕΛΟΥΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
5 681 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
6 614 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Κατηγορία S2:

1 791 ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 718 ΠΥΡΛΗΣ ΑΡΗΣ
3 724 ΣΠΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4 742 ΜΟΥΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 781 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 798 ΡΑΣΣΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ

 

Κατηγορία SENIOR:

1 901 ΚΟΛΕΥΡΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ
2 930 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3 947 ΓΚΛΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4 950 ΜΠΕΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
5 909 ΚΑΡΠΟ∆ΙΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
6 989 ΘΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Κατηγορία JUNIOR:

1 500 ΕΥΜΟΡΦΙΑ∆ΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2 522 ΖΑΓΛΑΡΑΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
3 511 ∆ΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 577 ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
5 599 ΜΑΣΤΟΡΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
6 555 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Κεντρικής Μακεδονίας 2017

Κατηγορία S1:

1 623 ΜΥΛΟΝΟΓΛΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 670 ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
3 611 ΨΑΡΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
4 655 ΓΚΛΑΒΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
5 693 ΜΑΛΚΟΥΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 671 ΓΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ

 

Κατηγορία S2:

1 711 ΤΟΜΠΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 787 ΤΑΜΠΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
3 723 ΜΕΛΕΤΙΑ∆ΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
4 737 ΓΚΟΥΤΖΟΣ ΘΩΜΑΣ
5 754 ΜΠΕΝΟΒ ΝΤΑΝΙΕΛ
6 755 ΓΡΗΓΟΡΙΑ∆ΗΣ ∆ΙΟΝΥΣΙΟΣ

Κατηγορία SENIOR:

1 946 ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
2 977 ΠΑΛΑΤΖΙ∆ΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3 955 ΜΑΝΩΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 971 ΚΟΥΛΟΥΜΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 992 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6 912 ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

 

Περιφερειακό Πρωτάθλημα Κεντρικής Ελλάδας 2017

Κατηγορία S1:

1 638 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 
2 616 ΣΑΛΤΑΠΙ∆ΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
3 621 ΝΤΑΜΑΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 
4 618 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 
5 614 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ 
6 625 ΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Κατηγορία S2:

1 745 ΒΑΓΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2 703 ΡΑΠΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3 777 ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4 710 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
5 718 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6 724 ΓΑΝΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Κατηγορία SENIOR:

1 975 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2 988 ΚΩΦΟΣ ΘΩΜΑΣ
3 911 ΦΑΝΙ∆ΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4 977 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5 978 ΜΑΜΑΛΟΥ∆ΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6 91 ΜΟΤΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

Δείτε περισσότερες φωτογραφίες από την Τελετή Απονομής της ΑΜΟΤΟΕ: